Зіньківські медики отримали новий реанімобіль від народного депутата

15 лютого народний депутат України Олег Кулініч передав зіньківським медикам екстреної допомоги реанімобіль класу В, який був придбаний за рахунок залученої ним  державної субвенції у 2017 році . Олег Іванович на території Зіньківської центральної районної лікарні зустрівся з головою районної ради Сергієм Нерозею, директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктором Лисаком, головою міської ради Сергієм Максименком, головним лікарем Зіньківської ЦРЛ Олександром Безпалим та головним лікарем ЦПМСД  Андрієм Рисем. Під час зустрічі обговорили поточний стан медичної галузі в районі та цьогорічні плани щодо розвитку матеріально-технічної бази медичних закладів Зіньківщини.

Минулого року у Зіньківській ЦРЛ за рахунок державних коштів залучених Олегом Кулінічем було проведено реконструкцію покрівлі на шатрову, придбано нові стоматологічні установки для районної лікарні та амбулаторій району, закуплене необхідне обладнання. Цього року роботу планують продовжити. На черзі – ремонт покрівлі над хірургічним блоком, ремонтні роботи на другому поверсі, заміна стоматологічних крісел на сучасні в районній лікарні та амбулаторіях району.

Гостро стоїть проблема щодо сучасного медичного обладнання, тому Олег Кулініч пообіцяв працювати над її вирішенням.