«Вони дивились смерті прямо у вічі…»

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні у м. Зіньків відбулися урочистості з нагоди четвертої річниці трагічної загибелі Небесної Сотні, у яких взяли участь заступник голови районної ради,  в.о.голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, інші. Учасники вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до постаменту.

Опісля, у районному будинку культури відбулися тематичні заходи  по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пронизливі пісні у виконанні дітей та артистів будинку культури, вірші, відеосюжети з Майдану змусили кожного у залі поринути туди, де смерть, людська кров…

«Вони дивилися смерті прямо у вічі…», залишали батьків, друзів, дружин, дітей, йдучи на кровавий Майдан і відстоюючи свою Незалежність. Події 2014 року: біль, численні втрати не дають спокою й донині. Ми повинні пам’ятати про тих, чиєю кров’ю окроплена наша українська земля. Герої не вмирають, вони навіки у наших серцях!