“Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема” В. Сосюри

21 лютого – Міжнародний День рідної мови. Cвято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки. Наша рідна мова є душею волелюбного, нескоренного, сильного духом українського народу. Велична та милозвучна, отримана нами у спадок. Вона протягом віків гартувалась, збагачувалась і відточувалась творчістю звичайних людей, письменників, науковців та інших діячів. Наші прадіди не лише відстоювали, незалежність України, а й існування та визнання у світі української мови.

Упродовж віків мова допомагала людям утверджувати свою самобутність, виступала вагомим чинником взаємозбагачення і порозуміння.

Переконаний, що зміцнення позицій української мови в усіх сферах соціального життя, плекання всього мовного та культурного різноманіття Зіньківщини та України і надалі сприятимуть прогресивному розвиткові й піднесенню держави. Тому її збереження для нащадків – важливе завдання для усіх нас. Лише разом ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання мови, яка увібрала в себе багаторічну історію і традиції нашого народу.

Любіть, плекайте і збагачуйте рідну мову! А материнське слово нехай стане для усіх нас незгасним символом єдності української нації!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя