Підписано угоди про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року

6 березня в приміщенні зеленого залу засідань обласної ради відбулася традиційна урочиста церемонія підписання угод про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

У 2017 році на конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області було подано три проекти, які отримали перемоги:

• «Капітальний ремонт опорядження приміщень спортивного залу по вул. Першотравнева, 4 в м. Зіньків Полтавської області», вартість проекту –

1 847 561 тис.грн.;

• «Реконструкція вуличного освітлення по центральній вулиці Зінькова як впровадження заходів з підвищення енергоефективності та черговий крок на шляху формування привабливості районного центру Полтавщини», вартість проекту – 300 000 тис.грн.;
  • «Крізь терни до зірок, через інформатизацію процесу навчання до світових знань шляхом встановлення мультимедійних комплексів в навчальних класах Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів», вартість проекту – 180 000 тис.грн..

На реалізацію даного конкурсу із обласного бюджету буде залучено 840 000 тис.грн..

У підписанні угод про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року із Зіньківського району взяли участь голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, Великопавлівський сільський голова Ярослав Переятинець, інспектор відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Інна Золочевська.