Нехай завжди в душі цвіте весна,

І серце зігрівається любовю!

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають.

Свято 8 березня – символ усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка!

Сьогодні, у передсвятковий день, у Зіньківському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Всіх жінок Зіньківського краю привітали голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Очільники району та міста висловили жінкам найкращі побажання, щиро дякували за  мудрість, самовіддачу, побажали миру, здоров’я, справжнього жіночого щастя й віри в краще майбутнє.

Святковий настрій присутнім дарували артисти районного будинку культури та кращі аматорські колективи і гуртки художньої самодіяльності сільських закладів культури.

Святкова програма не залишила байдужою жодну жінку, присутню у залі. Кожен виступ артистів зустрічали бурхливими оплесками.

Незважаючи на сніг за вікном, у залі районного будинку культури панувала весна, атмосфера свята. Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім чудовий настрій.