«І мене в сім’ї великій,
Сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом…»
Т. Г. Шевченко

9 березня ми відзначаємо 204 річницю від Дня народження великого пророка, поета, Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Кожен, хто успадкував від Тараса Шевченка його жагучу любов до України, її народу, незрівнянної української мови – відчуває гордість, усвідомлюючи себе нащадком Великого Кобзаря. Видатний поет через усе своє нелегке життя проніс любов до рідного слова і своєї землі.

Уся його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, пісні, полум’яний гнів, боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів…

Читаючи твори Кобзаря, кожен із нас національно самостверджується, духовно очищується, морально зміцнюється.

Немає сумніву, що, як і мріяв великий пророк, «оживе добра слава, слава України».

Тож нехай Тарасове слово для кожного з нас і надалі буде не тільки поезією, яку ми вивчаємо й пам’ятаємо, а й національним духом єднання української нації, з якого кожен для себе черпатиме сили та віру у світле й квітуче майбутнє Зіньківщини та України.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є і буде Україна і народ український! Пам’ятаймо, люди його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною!

Голова районної ради,
Сергій Нерозя