Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби Зіньківщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, який символічно на Зіньківщині відзначають з початком весни. Адже саме навесні оживає Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.

Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин доторкуються інтересів чи не кожної родини нашого району. Саме від дій і рішень землевпорядної служби часто залежить душевний спокій, віра у справедливість, добробут наших краян.

Шановні землевпорядники! Від вашого сумління, фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені конституційні права та інтереси громадян, як сприйматиме й оцінюватиме народ ваше служіння йому.

Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. А головне – повернути землю-годувальницю справжнім господарям, тим, хто піклується про неї та з повною віддачею ії обробляє.

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби, бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, миру і спокою у родинах, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя