Їхній подвиг закарбований у серці кожного!

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення: йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. 14 березня 2014 року, сонячного ранку прямо з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014 року добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року № 1822-VІІІ встановила День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня.

Сьогодні у місті Зіньків відбулося покладання квітів і вшанування пам’яті загиблих воїнів-добровольців нашого краю. У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, заступник міського голови Геннадій Хорошун, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, секретар міської ради Володимир Чикало. Вони згадали всіх загиблих Зіньківщини поіменно, побували на могилі кожного Героя сьогодення.

Нам є ким пишатися! Сергій Нерозя наголосив на тому, що подвиг кожного з воїнів-добровольців, які захищали і захищають нашу неньку-Україну, повинен бути закарбованим у серці кожного.

Так мало прожили, але так багато зробили, залишили на землі міцний свій слід – це саме про наших загиблих хлопців, чоловіків, синів України. До останнього подиху вони боролися за мирне небо над Батьківщиною, тому ми повинні це пам’ятати і з гідністю дійти до кінця розпочатої ними справи. Герої Зіньківщини не вмирають! Вічна пам’ять загиблим Героям Зіньківського краю!