14 березня – День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу українського суспільства 14 березня  в Україні проголошено Днем українського добровольця.

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.

На початку подій на Сході країни, у березні 2014 року, мужні сини і доньки покинули тепло своїх осель і, ризикуючи власним життям, стали на захист територіальної цілісності та незалежності Батьківщини. Ми знаємо, що для кожного з них – це був складний та важкий шлях.

Вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-добровольців Зіньківщини та України, які загинули під час виконання обов’язків у складі добровольчих формувань, є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства.

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх добровольців Зіньківського району, патріотів, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Дякую вам за сумлінну службу, мужність та самопожертву! Миру, витримки та здоров’я вам і вашим сім’ям! Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну! Герої не вмирають! Слава справжнім воїнам України!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя