Сергій Нерозя: «Саме від їхнього професіоналізму, відповідальності і самовідданості залежить благополуччя зіньківчан»

На сьогодні, сфера послуг – одна з найважливіших соціальних складових господарського комплексу нашого району. У непростих умовах сьогодення працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення підтримують сферу житлово-комунального господарства на належному рівні.

Сьогодні, 16 березня, напередодні професійного свята, у Зіньківському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, виконуючий обов’язки голови Зіньківської райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко.

З вітальним словом до присутніх звернувся  голова районної ради Сергій Нерозя, який подякував усім працівникам за сумлінну працю та зазначив важливість роботи кожного, наголосив на тому, що «…саме від їхнього професіоналізму, відповідальності і самовідданості залежить благополуччя зіньківчан».

За сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства району, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Зіньківська районна рада почесною грамотою і нагрудним знаком нагородила Юрія Вячеславовича Шутовського – головного механіка міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської ради.

За сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства району, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Зіньківська районна рада та районна державна адміністрація нагородили грамотами Сергія Валентиновича Бадьора, Юрія Андрійовича  Колісника, Станіслава Михайловича Фенька.

До своїх працівників зі словами вдячності звернувся директор комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської ради Леонід Васильович Клочко, який привітав їх з професійним святом та нагородив грамотами кращих.

         По закінченню на всіх присутніх у залі чекав святковий концерт, підготовлений колективом працівників Зіньківського районного будинку культури та «зразковим» хореографічним колективом «Спалах».