Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Зіньківщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сфера житлово-комунального господарства – одна з найважливіших та соціально-значущих для розвитку і процвітання держави.

За нинішніх економічних умов підтримувати достатній рівень обслуговування населення не легко, однак ви завжди відчуваєте, що за вами стоять люди, і саме це додає вам сил у щоденній роботі.

Висловлюю вдячність усім, хто своєю наполегливою, самовідданою працею створює комфортні умови для проживання громадян Зіньківського району, забезпечує благоустрій, охайність і чистоту вулиць населених пунктів, надає доступні та якісні побутові послуги.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Впевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть поліпшенню умов життя зіньківчан, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширенню асортименту послуг, наближенню їх якості до міжнародних стандартів.

Бажаю вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, нових професійних здобутків, миру та злагоди.

Голова районної ради,

Сергій Нерозя