Шановні працівники та ветерани податкової справи Зіньківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників податкової та митної справи України!

На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Саме завдяки вашій чіткій і злагодженій роботі держава виходить на більш стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів. Від вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення казни країни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу вам і вашим родинам. Міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Голова районної ради,

Сергій Нерозя