Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Сьогодні, 20 березня, у залі засідань районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке вів Сергій Нерозя.

У роботі взяли участь заступник голови районної ради,  виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

Голова районної ради Сергій Нерозя підсумував роботу рад району за 2017 рік. Він наголосив на тому, що завдяки спільним зусиллям і підтримці народного депутата України Олега Кулініча, депутатів обласної ради Людмили Овчаренко та Олександра Путрі, депутатів районної ради, голів місцевих рад, в Зіньківському районі відбуваються зміни на краще.

По підсумках роботи рад району за 2017 рік Сергій Васильович відзначив кращих працівників органів місцевого самоврядування Зіньківського району і нагородив почесними грамотами Полтавської обласної ради із врученням нагрудних знаків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та активну громадянську позицію Білика Михайла Івановича (Лютенсько-Будищанського сільського голову), Барана Володимира Васильовича (Ставківського сільського голову). Подяку Полтавської обласної ради за значний внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, вагомі успіхи у виконанні завдань соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади оголосив колективам Зіньківської міської ради та Бірківської сільської ради. Почесною грамотою Зіньківської районної ради із врученням нагрудного знаку за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток громади Кирило-Ганнівської сільської ради, активну громадянську позицію нагородив Тополя Сергія Михайловича (Кирило-Ганнівського сільського голову). Почесною грамотою Зіньківської районної ради із врученням нагрудного знаку за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток громади Човно-Федорівської сільської ради, активну громадянську позицію нагородив Чутя Олексія Григоровича (Човно-Федорівського сільського голову). Сергій Нерозя оголосив подяку Зіньківської районної ради за вагомі успіхи у виконанні завдань соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад, активну роботу по розбудові інфраструктури Опішнянській селищній раді, Власівській, Дейкалівській, Великопавлівській, Новоселівській, Першотравневій, Тарасівській сільським радам. Нагородив почесною грамотою Зіньківської районної ради і вручив нагрудний знак за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження Олефір Катерину Іванівну (секретаря Пишненківської сільської ради).

«Все, що було зроблене протягом 2017 року – це вже історія. Багато було докладено зусиль у всі галузі. На жаль, далеко не все на сьогодні залежить від голів рад району та кожен з них намагається зробити все можливе, щоб життя людей в територіальних громадах було хоч трішечки комфортнішим. Переконаний, що 2018 рік буде не менш продуктивним, ніж попередній.»,  – цими словами завершив свій виступ Сергій Васильович.

Присутні переглянули короткометражний фільм «Стежками Зіньківського району» по підсумках роботи рад району за 2017 рік.

На Координаційній раді виконуючий обов’язки голови, керівник апарату Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага проінформував про економічний, соціальний та культурний розвиток Зіньківського району (2017-2018 роки).

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області Андрій Рись виступив з питанням впровадження медичної реформи та виконання програми «Доступні ліки» на території району.

На засіданні Координаційної ради по всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.