Шановні ветерани Зіньківського району!

Щиро вітаю вас із визначною датою – 31-ю річницею створення Організації ветеранів України!

Протягом усіх цих років ветеранська організація бере активну участь у житті нашого краю, патріотичному вихованні молоді, організації цікавого дозвілля для людей поважного віку, піклується про ветеранів війни та праці.

Важко перелічити всі ваші добрі справи. Ваш життєвий досвід, теплота ваших сердець, оптимізм, активна громадська позиція – найкращий приклад для усіх нас.

Шановні ветерани, на життєвому шляху кожного з вас було багато важких випробувань. Ви пройшли їх з мужністю, гідністю та честю. Ми засвідчуємо свою глибоку шану і повагу вашій стійкості, добропорядності, працьовитості.

Від щирого серця бажаю нашим ветеранам здоров’я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру. Нехай вас зігрівають турбота і любов близьких, рідних та друзів, оточують гарні і небайдужі люди! А ветеранській організації – розвитку і проквітання!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя