Шановні працівники та ветерани Служби безпеки Зіньківщини та України!

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інстументом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Сподіваюся, що ви й надалі будете гідно служити суспільству і державі, з честю виконувати покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості та професіоналізму.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та нових звершень на благо Зіньківщини та України. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими  постіними супутниками у житті.

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя