Дорогі жителі Зіньківського краю!

Ось і настала остання неділя перед Великоднем — Вербна неділя. Гілки верби, які прийнято освячувати в цей день, ще називають «гілками чесноти». Вони символізують весняні свята, нове життя або прийдешнє оновлення. То ж нехай весняна гілочка верби стане символом чистоти ваших помислів і щирої віри.

Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Напередодні Пасхальних свят сердечно бажаю всім здоров’я, щастя, радості, благополуччя, душевного тепла, сімейного затишку, любові та уваги від близьких, добра та наснаги на успішні починання та віри в краще майбутнє.

Нехай через дотик вербової лози на український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій.

Не я б’ю – верба б’є, за тиждень – Великдень!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя