Відбудеться сесія районної ради

20 квітня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
  3. Про приймання та передачу на баланс теплогенераторної ЛОР відділення за адресою: м. Зіньків, вул. Першотравнева, 20-а.
  4. Про мережу навчальних закладів району.
  5. Про утворення опорних навчальних закладів.
  6. Про внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки.
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне.

Інші питання.