Вітаємо!

7 квітня свій День народження відзначає Світлана Володимирівна Чикало – депутат VII скликання Зіньківської районної ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Світлану Володимирівну  з  особистим святом, зичать міцного здоров’я, безмежного людського щастя, благополуччя, невичерпної енергії.

Нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і жіноче щастя. Хай Вас завжди підтримують рідні люди, у домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нехай щедра доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу! Нових вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!