Сергій Нерозя: «Найбільша цінність у житті кожного з нас – здоров’я!»

7 квітня Зіньківщина та Україна відзначають Всесвітній день здоров’я.

Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ».  До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, якнайкраще розуміють цінність здоров’я.

Дорогі жителі Зіньківського краю, пам’ятайте: найбільша цінність у житті кожного з нас – здоров’я!  У Всесвітній день здоров’я, я бажаю хворим – швидшого одужання, медикам – хорошої матеріальної і технічної бази, всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом вас!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя