Військовим комісаріатам – 100 років!

8 квітня 1918 року декретом Ради Народних Комісарів були засновані волосні, повітові, губернські та окружні комісаріати з військових справ.

Пізніше із зміною завдань, які постали перед комісаріатами з військових справ, вони були перейменовані у військові комісаріати, які функціонують і в наші дні.

Нині військові комісаріати в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування проводять роботу по призову молоді на строкову військову службу, по обліку рядових, сержантів, офіцерів запасу, а також техніки, що знаходиться на території району.

Значний вклад військові комісаріати провели по мобілізації особового складу для участі в АТО, а нині проводять роботу по призову на контрактну службу.

Окрім цього, військові комісаріати виконують ряд завдань по проведенню підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто вітаю особовий склад військового комісаріату, ветеранів служби і роботи в місцевих органах військового управління з ювілеєм.

Голова районної ради

Сергій Нерозя