Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня – Світлого Христового Воскресіння, який несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, гуртує  нас навколо вічних християнських цінностей: доброти,  милосердя, любові до ближнього.

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного.

Великодні свята – це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння, адже головне в житті кожної людини – гідність, братерство, повага один до одного.

Упродовж Великодніх свят ми будемо говорити «Христос воскрес!». То ж нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння винагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, усій українській нації.

Дорогі земляки, нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, адже це свято уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, велич духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедрість української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Здоров’я усім вам, добробуту, успіхів у добрих ділах і радощів від Великоднього кошика!

Зі святом вас!

Христос воскрес!