Відбулося засідання

Сьогодні, 17 квітня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, яке вів голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування Іван Гришко.

           З першим питанням порядку денного, що стосувалося розрахунку за оренду земельних ділянок (паїв) сільськогосподарськими формуваннями району за 2017 рік, виступила начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації О. Г. Вовк.

           На засіданні було обговорено питання про хід виконання програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки, районної програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017-2020 роки».

           Комісія внесла зміни до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки, районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, показників районного бюджету на 2018 рік, затвердила звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.