Шановні працівники та ветерани пожежної охорони!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника пожежної охорони України.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню.

Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов’язку.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто бажаю усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя