З Міжнародним днем пам’яток історії та культури!

18 квітня – Міжнародний день пам’яток історії та культури, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 року № 1062/99 на підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’яток історії та культури.

Становлення України як незалежної держави покладає на неї особливу відповідальність за долю історичних та культурних реліквій, що знаходяться на її території і є невід’ємною частиною світової історико-культурної спадщини. Питання збереження пам’яток історії та культури регулюється Конституцією України, Законом України «Про охорону культурної спадщини».

Дорогі земляки, щиро вітаю вас з Днем пам’яток історії та культури України і Міжнародним днем пам’яток та визначних місць.

Зіньківщина здавна знана як край з багатою історико-культурною спадщиною. Зберегти надбання минулого, відновити втрачене та передати неоціненні здобутки майбутнім поколінням – висока і благородна місія тих, хто щоденною працею зводить міцний мур національної свідомості. Байдужість до духовного розвитку нації, зневага до культурної спадщини призводить до непоправних втрат в усіх сферах суспільного життя.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто бажаю усім тим,  хто примножує і зберігає культурну спадщину Зіньківського краю здійснення мрій, професійного зростання, натхненної, наполегливої та результативної праці задля збереження національного надбання Зіньківщини для кожного громадянина та наших нащадків!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя