Відбулося засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

20 квітня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради О. О. Путря, заступник голови районної ради, в. о. голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

Депутати розглянули 28 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Про виконання депутатського запиту Карпенка О. І. проінформував голова районної ради Сергій Нерозя.

Депутати внесли зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району  на 2018-2020 роки «Турбота», розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки, місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки, районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, показників районного бюджету на 2018 рік, рішення п’ятої сесії шостого скликання від 18 лютого 2011 року «Про затвердження в новій редакції порядку передачі в оренду майна та методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району».

Затвердили також програму зайнятості населення Зіньківського району на 2018-2020 роки, структуру і граничну штатну  чисельність опорного закладу  «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», структуру і граничну штатну  чисельність комунального некомерційного підприємства «Зіньківський  центр первинної медико-санітарної допомоги»  Зіньківської районної ради Полтавської області, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

Начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації Юрій Дахно проінформував присутніх з питаннями про мережу навчальних закладів Зіньківського району. Прийнято рішення про утворення  Опішнянського та Дейкалівського опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області, структурних підрозділів у складі Кирило-Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради  Полтавської області.

Зіньківська районна рада делегувала повноваження в галузі освіти.

На попередній сесії було виділено кошти на придбання легкового автомобіля для перевезення продуктів харчування у дитячі садки м. Зінькова.  Голова районної ради Сергій Нерозя зазначив: «Здоров’я дітей – це найбільша цінність!» і сьогодні передав автомобіль ЗАЗ LANOS  CARGO завідуючій дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №1 «Ромашка», де в штаті закладу передбачена посада водія.

На пленарному засіданні також було розглянуто та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.