Шановні краяни!

Щороку, у третю суботу квітня, коли наша земля вже готова до весняного оновлення, в Україні відзначають День довкілля.
Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території біля наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.

День довкілля в Україні майже співпадає з трагічною датою 26 квітня. Кожен мешканець пам’ятає, що саме в цей день сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Безперечно наслідки катастрофи − одна з найголовніших проблем довкілля, як і в нашій країні, так і за її межами. І громадський обов’язок кожного з нас пам’ятати і всіляко сприяти оздоровленню природи, що оточує нас.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища, раціональне та ощадливе використання безцінних природних ресурсів – невід’ємна і дуже важлива частина людської культури.

День довкілля – це нагода кожному продемонструвати громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто у цей святковий день бажаю всім, хто своєю працею долучився до збереження зіньківського довкілля, здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, благополуччя та миру!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя