Передали легковий автомобіль

20 квітня здійснилася мрія дитячих садочків м. Зіньків. Нагадуємо, що на попередній сесії було виділено кошти на придбання легкового автомобіля для перевезення продуктів харчування у дитячі садочки міста. Востаннє на заклади освіти, на придбання легкового автомобіля, виділення коштів з районного бюджету здійснювалося у 2006 році.

На пленарному засіданні двадцять п’ятої сесії сьомого скликання голова районної ради Сергій Нерозя вручив техпаспорт та ключі від автомобіля ЗАЗ LANOS CARGO завідуючій дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №1 «Ромашка» – Марії Миколаївні Олексенко.

Найбільший скарб – це здорові та щасливі діти! Тому тепер можна бути впевненим за вчасно привезені продукти харчування у дитячі садочки нашого міста.