Шановні психологи Зіньківського краю!

23 квітня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день психолога. Фахівці стверджують, що без психології у наш непростий час не можуть бути вирішені багато життєво важливих проблем людства. Сьогодні практичні психологи працюють у загальноосвітніх та дошкільніх навчальних закладах району, вирішуючи безліч проблем та конфліктів, надаючи професійну допомогу педагогам, учням, вихованцям дитячих садків та їх батькам у вирішенні багатьох життєвих питань, сприяють налагодженню конструктивного спілкування та взаємовідносин в родинах та колективах.
Шановні психологи Зіньківського краю, від усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом! Всеукраїнський день психолога – це гарний привід сказати «дякую» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті. Бажаю вам справжнього щастя без тривог і негараздів, нових досягнень у вашій клопіткій роботі, об’єктом якої є душа людини! Нехай ваша невичерпна життєва енергія та чуйність до всіх, хто звертається по допомогу, сприяє іншим подолати розгубленість, стурбованість, інформаційну залежність, залагодити непорозуміння в колективі, сімейні негаразди, а іноді і почати жити новим життям.

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя