Відбулася звітньо-виборча конференція

18 квітня, в залі засідань Зіньківської районної ради, відбулося засідання звітно-виборчої конференції Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області та підведення підсумків роботи місцевих осередків (районних організацій) і ДЮСШ «Колос».

У роботі конференції взяли участь начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Буцький О.В., голова Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області Головань А.Л., голова Зіньківської районної ради   Нерозя С. В., депутат Полтавської обласної ради Путря О.О., депутат Полтавської обласної ради, голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та туризму Алексюк О.Л., директор Центральної школи вищої спортивної майстерності Апайчев О.В.

Голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя привітав учасників конференції, наголосивши на тому, що Зіньківщина завжди рада зустрічати гостей та проводити заходи такого рівня. Сергій Васильович розповів присутнім про розвиток галузі спорту на території району, капітальні ремонти спортивних об’єктів, які вдається втілювати в життя, завдяки спільній роботі депутатського корпусу районної ради, підтримки народного депутата України Кулініча О. І. та депутата Полтавської обласної ради Путрі О. О. і плани на 2018 рік.
         На звітно-виборчій конференції розглядалися питання про роботу та стан фінансово-господарської діяльності Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області за період з травня 2015 по квітень 2018 року.

Також відбулися вибори голови Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області, де одноголосно головою організації було обрано Голованя Анатолія Леонідовича, та підведення підсумків роботи місцевих осередків та ДЮСШ за 2017 рік.