Відбулася зустріч народного депутата України з представниками місцевого самоврядування Зіньківського району та землеупорядниками Зіньківщини

23 квітня, у залі засідань районної ради, відбулася зустріч  народного депутата України Олега Кулініча  з представниками місцевого самоврядування Зіньківського району та землеупорядниками Зіньківщини. Головна мета зустрічі — донести до місцевого самоврядування останні новини і проблемні моменти законодавства.

Участь у зустрічі взяли голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, помічник народного депутата Сергій Біленко, заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель в Полтавській області Алла Косик.

У своєму виступі Олег Іванович розповів учасникам зібрання про законодавчі ініціативи, які вже були прийняті і стали законами, а також ті, які вже зареєстровані і готуються до розгляду у Верховній Раді України. У першу чергу це законопроекти, які пов’язані із земельними питаннями, наповненням місцевих бюджетів, розвитком аграрної сфери. Розповів також про те, що було зроблено за останній час для соціально-економічного розвитку Зіньківського району. Зокрема, за останній рік на соціально-економічний розвиток Зіньківщини було залучено з держбюджету 43 млн. грн. Окремо зупинився на питанні доріг Зіньківщини.

Олег Кулініч зазначив,  що цього року на соціально-економічний розвиток Зіньківщини також будуть залучені значні кошти, які дадуть змогу продовжити реалізацію проектів, розпочатих в попередні роки в галузях освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, інфрастуктури. Народний депутат планує повністю довести до кінця заміну вікон на сучасні металопластикові у всіх школах Зіньківського району. В медичній сфері працює над тим, щоб завершити заміну стоматологічних установок у стоматкабінетах всіх медичних закладів району, в тому числі у Зіньківській центральній районній лікарні. Одним з перших на порядку денному стоїть продовження ремонтних робіт у центральній районній лікарні. У планах – закупівля необхідного медичного обладання.

Окрім того, Олег Іванович зазначив: «Докладу максимум зусиль, щоб один або два об’єкти на Зіньківщині потрапили до переліку проектів, профінансованих за рахунок Державного фонду регіонального розвитку».

Помічник народного депутата Сергій Біленко у своїй розповіді детально зупинився на земельних питаннях, що стоять перед громадами у законодавчому плані.

На зустрічі сільські голови району ставили Олегу Кулінічу різносторонні питання, зокрема ті, що стосуються процесу децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.