Чорнобиль – вічний біль нашої землі

Чорнобильський вітер по душах мете

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде,

… Лиш пам’ять усе пам’ятає.

Сьогодні, 26 квітня, центральною вулицею міста, до пам’ятника ліквідаторам -зіньківчанам на Меморіалі Вічної Слави, скорботною ходою пройшли зіньківчани задля  вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Участь у заході взяли заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації Віктор Півень, секретар міської ради Володимир Чикало, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Фесик.

Сергій Загорулько, заступник голови районної ради, зазначив: «Скільки б не пройшло років, століть, наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів 1986 року».

Учасники мітингу вшанували пам’ять учасників Чорнобильської катастрофи та поклали квіти до пам’ятника. Опісля відбулася поминальна панахида.