Вітаємо!

27 квітня свій День народження відзначає Наталія Федорівна Сябро – секретар Кирило-Ганнівської сільської ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Наталію Федорівну з  особистим святом, зичать міцного здоров’я, щастя і добробуту родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Хай примножуються плани і прагнення, зусилля і справи сприяють розквіту рідного краю, а Ваша діяльність приносить якомога більше позитивних результатів!