Дорогі жителі Зіньківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  професійного свята — Всесвітнього дня охорони праці.

Відповідна робота вимагає постійного контролю, спрямованого на створення  безпечних умов праці, запобігання аваріям, виробничому травматизму.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім, хто працює у сфері охорони праці, із новими силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями, забезпечувати і підтримувати безаварійну життєдіяльність всіх суб’єктів господарювання, керівників і працівників підприємств, установ, організацій різних форм власності Зіньківщини заради забезпечення на робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці.

Бажаю вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, щоб ваша мудрість та ділові якості примножували трудові здобутки нашого району!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя