Шановні жителі Зіньківського району!

1 Травня — свято всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрішній день, процвітання і благополуччя нашого району та всієї України. Чесна, добросовісна праця — запорука успішного розвитку будь-якого суспільства.

Дорогі земляки, ми всі повинні пам’ятати, що сьогодні добробут нашої держави залежить від кожного з нас. І розв’язати проблеми, які сьогодні є, подолати скруту, ми зможемо лише завдяки повсякденній, ефективній праці та самовіддачі.

Низький уклін та подяка кожному робітнику, хліборобу, інженеру, вчителю, лікарю, службовцю, підприємцю, кожному, хто забезпечує життєдіяльність нашого району, держави, створює матеріальні і духовні блага. Ваш невтомний труд – найважливіша складова процесу модернізації України, подолання кризових явищ, створення сильної соціально-орієнтованої та демократичної держави.

У цей святковий день від усього депутатського корпусу та від себе особисто зичу всім жителям району щастя, здоров’я, миру, весняного тепла, благополуччя, професійного гарту, трудових звершень і невичерпного оптимізму. Зі святом, шановні трудівники!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя