Відбулися відбіркові півфінальні зональні змагання з волейболу та міні-футболу

27 квітня у м. Миргород відбулися відбіркові півфінальні зональні змагання з волейболу та міні-футболу серед депутатів рад усіх рівнів та сільських голів Полтавської області.

Головне завдання Спартакіади – залучення депутатів рад усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення.

За вихід у півфінальних змаганнях, у нашій підгрупі, боролося 8 команд: Миргородська районна рада, Миргородська міська рада, Гадяцька міська рада, Великобагачанська міська рада, Гадяцька районна рада, Зіньківська районна рада, Лохвицька районна рада, Шишацька районна рада.

Зіньківський район представляла збірна команда, на чолі з головою районної ради Сергієм Нерозею. «Згуртовано, разом, до перемоги!» – з таким гаслом наша команда впевнено та рішуче йшла до кінця.

У запеклій боротьбі спортсмени нашого району вибороли 2 місце з волейболу та 2 місце з міні-футболу, вийшовши у фінал, який відбудеться 4 травня на спортивних спорудах м. Полтави.

Вітаємо наших переможців, які гідно представили Зіньківський район! Бажаємо команді витримки, мужності і сили духу на фінальних змаганнях!