Про проведення конкурсу

Відповідно до п. 4 рішення двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 20 квітня 2018 року «Про звільнення головного лікаря Зіньківської центральної районної лікарні Полтавської області Безпалого О.В.», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2017 року № 1094, Положення про відділ управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області, наказу відділу управління майном спільно спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області № 10 від 03.05.2018 року прийнято рішення провести конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Зіньківської центральної районної лікарні Полтавської області.

Наказ про проведення конкурсу