Відбувся баскетбольний турнір

Сьогодні, 4 травня, у стінах опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», відбувся баскетбольний турнір між збірними шкіл всіх районів, який проводиться вже другий рік поспіль.

Турнір відкрили народний депутат України Олег Кулініч, голова районної ради Сергій Нерозя та депутат обласної ради Олександр Путря, організований за підтримки Олега Кулініча:

«Мені хотілося б, щоб такий турнір став традиційним. Я сам дуже люблю баскетбол, як вид спорту, охоче займався ним у шкільні та студентські роки. Подібні змагання надзвичайно важливі як для розвитку в цілому, так і для популяризації спорту серед молоді».

Участь у змаганнях взяли 7 команд: баскетболісти опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», команда Миргорода, «Факел» із Зуївців (Миргородський район), «Торнадо» з Воскобійників та «Гарт» з Яресьок, які представляють Шишаччину, а також збірна Диканьського району і команда Решетилівської гімназії імені І. Л. Олійника.

На баскетбольному турнірі були присутні голова Федерації баскетболу Полтавської області  Сергій Ломан, старший тренер Миргородської ДЮСШ Ірина Шавгарова, яка була професійним суддею змагань.

Учасникам змагань побажали радості від гри, успіхів і спортивного азарту. А перемога нехай дістанеться найсильнішим!