Визначено переможців баскетбольних змагань

Стали відомими результати баскетбольних змагань та визначено їх переможців. Нагадуємо, що 4 травня, у опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», відбувся міжрайонний турнір, який проводиться вже другий рік поспіль.

 І місце, у запеклій грі, виборола команда Миргорода, ІІ місце посіли баскетболісти опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області», ІІІ місце –команда «Торнадо» із села Воскобійники, що на Шишаччині. Вітаємо переможців цьогорічних змагань та їх тренерів! Бажаємо юним спортсменам успіхів у подальших спортивних змаганнях, азарту, віри в перемогу і всього найкращого!

Народний депутат України, організатор баскетбольного турніру Олег Кулініч, зазначив: «Головним призом, як на мене, стала власне атмосфера свята, яка нікого не залишила байдужим. Радість від гри, усміхнені обличчя учасників, що може бути кращим? Впевнений, що цьогорічний баскетбольний турнір пішов на користь школярам і залишиться в пам’яті його учасників! Ми ж і далі будемо працювати над тим, щоб заохочувати нашу молодь до занять різними видами спорту!»