Відбулися засідання конкурсної комісії

7 травня, у приміщенні Зіньківської районної ради, відбулися засідання конкурсної комісії по відбору переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області, який було оголошено відділом управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області 26 березня 2018 року.

Строк подання документів для участі в конкурсі становив 30 календарних днів та тривав з 26 березня по 26 квітня 2018 року.

Відповідно до Закону України «Про культуру», органом управління проводилася робота по відбору та формуванню персонального складу конкурсної комісії для визначення переможця конкурсу.
До складу конкурсної комісії увійшли: начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації Залужна Наталія Василівна, начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області Литус Артем Вікторович, головний спеціаліст-бухгалтер відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області Богославець Олена Миколаївна, завідувач народними інструментами комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області Храпач Сергій Олександрович, викладач комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області Найда Володимир Андрійович, голова Зіньківської районної ради ветеранів Прислонський Володимир Петрович, голова Полтавського обласного відділення-філії Всеукраїнської Громадської Організації «Українська бібліотечна асоціація», заступник директора з наукової роботи Полтавської Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки ім. І.П. Котляревського Влеско Надія Володимирівна.

За вищезазначений термін подачі документів на адресу відділу управління майном надійшла одна заява на участь у конкурсі з відповідним пакетом документів від громадянки Должко Світлани Григорівни.
Конкурсні комісії проводилися відкрито, тому кожен представник громадськості мав змогу взяти участь у відборі.

На першому засіданні членами конкурсної комісії було розглянуто повноту поданих документів, їх відповідність кваліфікаційним вимогам та прийнято рішення допустити Должко Світлану Григорівну до проходження конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Під час другого засідання конкурсної комісії було заслухано презентацію проектів програм розвитку комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області на один і п’ять років та проведено співбесіду з кандидатом, яка детально ознайомила присутніх зі своїми планами по роботі.

За результатами обговорення та голосування конкурсною комісією прийнято рішення визнати Должко Світлану Григорівну переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області.