Шановні жителі Зіньківського району!

Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця відзначається щорічно 8 травня. За ініціативи відомого швейцарського мецената Жана Анрі Дюнана були створені перші групи волонтерів, які надають допомогу всім пораненим на полях бойових дій. Також Дюнан став одним з творців всесвітньо відомого комітету Червоного Хреста. Ця організація почала свою роботу в 1863 році.

Свою нинішню назву благодійна організація Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, здобула тільки в 1986 році. Своїм головним завданням ця структура бачить надання допомоги всім хворим, пораненим, які стали жертвами збройних протистоянь. Червоний Хрест допомагає всім постраждалим від стихійних лих та катаклізмів. Тому основними ідеями цього свята можна назвати гуманність і добровільність у наданні допомоги нужденним.

Зіньківчани, від усього депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас із Всесвітнім днем Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Це свято об’єднує мільйони людей в усьому світі, для яких допомога іншим стала справою життя, покликом серця. Волонтери продовжують справу своїх попередників й зараз – допомагають і підтримують бійців на Сході України.

Професіоналізм, почуття відповідальності, самовіддана праця, чуйне ставлення до людей, прагнення зарадити у скрутній ситуації, подарувати іншим віру в себе і свої можливості – це визначальні складові заслуженої шани і подяки за щоденну відповідальну працю членів благодійної організації.

Ми щиро вдячні всім добродійникам Червоного Хреста за розуміння і підтримку. Нехай же ваші важливі справи примножуються, а добро, яке ви робите людям, повертається до вас сторицею. Щастя, міцного здоров’я, родинного благополуччя, наснаги, успіхів в подальшій благородній праці, здійснення найкращих мрій і сподівань.

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя