Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Перемоги!

Кожен рік віддаляє від нас той знаменний день – 9 травня 1945 року, але пам’ять з роками не згасає. Всі події того часу живуть в наших серцях завдяки спогадам наших дідів та прадідів, старим фотокарткам та досі улюбленим всією країною пісням воєнних років.

Уже 73 роки існує урочистий похід людської пам’яті до братських могил і обелісків, до порослих травою окопів, до пам’ятників і музеїв. 73 роки нашій славній Перемозі.

Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх тих, чиї життя забрала Велика Вітчизняна та висловлюємо шану тим, хто на своїх плечах виніс тягар війни та підняв країну з руїн у повоєнні роки.

Дорогі ветерани, шановні земляки, ми у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.

 Земний уклін вам, ветерани, учасники Другої Світової війни, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків зразком справжнього патріотизму та благородства. Ніколи не забудемо про тих, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги, чиї імена навічно закарбовано на гранітних плитах.

Сьогодні на Зіньківщині залишилось лише 15 ветеранів війни та 2 вдови померлих ветеранів, які нині серед нас, які побачили вогонь Другої Світової війни на власні очі, які стали свідками Великої перемоги, яким особисто ми кажемо «Спасибі!» за цей величний подвиг, за ту травневу ніч, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир – довгожданий і вистражданий, оплачений найвищою ціною – ціною крові і сліз. Ніколи не забудемо і про 876 зіньківчан, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші земляки, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні, коли на Сході української держави російський агресор вбиває, калічить та руйнує наш народ.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, із 73 річницею перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні та Днем пам’яті та примирення – святом добра, єднання поколінь, подяки за безсмертний подвиг. Бажаю вам упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму, радісних і щасливих днів.  Нехай у кожній сім’ї панують добро, злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир! Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну! 

З Великою Перемогою, шановні земляки! 

З глибокою повагою і вдячністю,

                                                                                                                                           голова районної ради Сергій Нерозя