Дорогі жінки, любі наші Матері!

Слово «мама» для кожного українця уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку-Україну.  З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Зіньківщина та Україна відзначають світле свято — День Матері!

Низький уклін і щира дяка вам, наші Матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність. Бракує слів, щоб подякувати за вашу материнську любов, що є для нас життєвим оберегом, за тепло вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти. Спасибі вам, за підтримку, турботу та розуміння.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто, щиро вітаю всіх Матерів Зіньківського району зі святом! Бажаю вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Хай Господь почує щирі молитви та винагородить вас та ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність. Тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває  ваші родини повсякчас, а добро, яке невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

Доземний уклін вам, дорогі Матері, та щира подяка!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя