«З роду в рід кладе життя мости,

Без коріння саду не цвісти,

Без стремління човен не пливе,

Без коріння сохне все живе…»

Родовідна пам’ять – явище в українському побуті досить унікальне. Його оспівували у піснях, промовляли у віршах, переказах, увіковічнили  у прислів’ях та приказках.

Дорогі земляки, прийміть найщиріші вітання з нагоди великого свята – Міжнародного дня сім’ї, яке щорічно вся країна відзначає 15 травня.

Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

У всі часи любов і повага до батьків були основою народної моралі і її найвищим законом. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — це сімейні традиції, які передаються українцями із покоління в покоління.

Від усього депутатського корпусу і від себе особисто бажаю кожній родині Зіньківського району щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Хай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя