Відбулося засідання Координаційної ради

16 травня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

На порядку денному розглядалося три питання. Голова районної ради Сергій Нерозя проінформував про заходи по соціальному та культурному розвитку Зіньківського району в ІІ-ІІІ кварталах 2018 року.

Про направлення коштів для проведення ремонтних робіт на дорогах місцевого значення загального користування присутнім доповів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко.

Заступник начальника фінансового управління Зіньківської райдержадміністрації Тетяна Трохименко звітувала про підсумки виконання зведеного бюджету району за І квартал 2018 року.