Любов до слова перш за все!

Філологія – одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. Ця велика область знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

25 травня своє професійне свято відзначають лінгвісти і літературознавці, вчителі та викладачі в галузі літератури і мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність з філологією.

Філолог… Як багато змісту, емоцій та відчуттів закладено у цьому понятті! Адже це не просто людина, яка вміло оперує словами та знає їхню будову. Філолог, перш за все, — це митець слова, який щодня вдосконалює свою техніку. Це невтомний борець із мовною недбалістю, що кожної хвилини нагадує про вагу та значення його величності Слова.

Закохані у свою справу митці слова щодня стоять на варті наших культурних і духовних цінностей, не дозволяючи неуцтву проникати і пускати своє коріння в середовищі нашого підростаючого покоління, допомагають сучасному суспільству зберігати актуальні знання, протидіючи плутанині і втраті смислових зв’язків нашої власної культурної традиції.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто бажаю вам, шановні митці слова, успіхів і здоров’я, радості та щастя! Ваша робота і ваші зусилля відкривають нам нові горизонти, служать зразковим прикладом глибоких пізнань для нас і наших нащадків, збагачують і надають особливу яскравість для всього нашого суспільного життя! З професійним святом!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя