Шановні жителі Зіньківського району!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня і символізує початок літа. Цієї світлої днини в наші домівки входить мир і Божа благодать, християни прикрашають свої оселі молодою зеленню, а потім використовують її як оберіг. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Шановні жителі Зіньківського району, дорогі земляки, від імені депутатського корпусу і від себе особисто, бажаю вам душевного спокою, добра, благополуччя, гармонії, сімейного затишку, мудрості, добрих починань. Хай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України. Нехай же разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде радість, мир, спокій та Божа благодать.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя