Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей, яке ми традиційно відзначаємо у перший день літа.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини, адже найдорожче для кожної людини – це усміхнені дитячі очі, а найголовніше для кожної дитини – батьківська любов.

Любі діти, нехай роки вашого дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбуття. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З нагоди свята висловлюю вдячність усім педагогам і викладачам, які опікуються нашими дітьми, передаючи їм свої знання та досвід, виховуючи гідних громадян нашої Зіньківщини та України!

На жаль, доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками,  держава подбала, створивши їм максимально наближені умови до родинних у прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. У День захисту дітей мої слова щирої подяки батькам та батькам-вихователям, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.

Сьогодні, коли наша держава опинилася під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому  спостерігають за подіями на Сході держави і з нетерпінням чекають на повернення батьків. Юні друзі! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатися і з кого брати приклад.

Дорогі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього депутатського корпусу і від себе особисто, щиро  бажаю вам, дорогі діти, міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, чистого і мирного неба над головою та успіхів у всіх починаннях!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя