Вирішували кадрові питання

4 червня у депутатській кімнаті районної ради відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань  освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Вела засідання голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Чикало Світлана Володимирівна.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули ряд кадрових питань, що стосуються діяльності закладів загальної середньої освіти району та прийняли відповідні рекомендації.