Шановні працівники природоохоронної галузі!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Щорічне святкування дня довкілля допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.

Висловлюю вдячність працівникам природоохоронної галузі, котрі дбають про вирішення екологічних проблем та сприяють раціональному природокористуванню.

Від усього депутатського корпусу і від себе особисто, зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, мирного неба над головою, професійного гарту, злагоди і добробуту! Нехай здійснюються усі задуми й мрії, а життя буде наповнене добром!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя