Шановні журналісти Зіньківського району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вир подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто бажаю вам, дорогі журналісти, об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики! Дякую вам за роботу, що позитивно впливає на розвиток Зіньківщини, всебічне висвітлення подій та заходів, що проводяться в районі.

Нехай ваше професійне зростання ніколи не зупиняється, а ви – знайомте краян з незаангажованими поглядами, цікавими фактами, сміливими проектами й новими висотами на творчій журналістській ниві!

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя